5 gadżetów erotycznych, które sprawią, że Twoja sypialnia zapłonie namiętnością

Erotyka jest bardzo ważnym elementem w związku. Satysfakcjonujące życie seksualne, zapewni trwałość związku oraz spokój o wierność partnera. Nie ma co się oszukiwać, sex jest w życiu ważny, a jego brak, lub słaba jakość powoduje wypalenie, rutynę a w najgorszym wypadku zdradę lub rozpad związku. Aby zadbać o stałe podgrzewanie relacji, aby nie dać się rutynie i wciąż rozpalać swojego partnera czy partnerkę, warto wyposażyć się w kilka gadżetów erotycznych, które przyjdą z pomocą, gdy do sypialni zacznie wkradać się nuda.

1. Gadżety wibrujące dla kobiet

Wibrujące gadżety erotyczne mają to do siebie, że działają szybko i skutecznie. Wrażliwe miejsca intymne szybko ulegają namiętnym drganiom i poddają się pieszczotom, prowadząc kobietę wprost na szczyt. Rynek gadżetów wibrujących jest bardzo bogaty. To już nie tylko tradycyjne wibratory. Teraz kobiety mogą korzystać z wibrujących, zdalnie sterowanych jajek, które mogą posłużyć do wspólnej lub samodzielnej zabawy nawet w miejscach publicznych. Ponadto wibrujące motylki, stymulujące łechtaczkę, wibratory analne, czy wibrujące języczki, symulujące ruchy języka partnera podczas stosunku oralnego. Wibrujący gadżet będzie doskonały do rozpoczęcia miłosnych igraszek jak gra wstępna lub do bardziej zaawansowanej zabawy z podwójną stymulacją ze strony partnera i zabawki erotycznej. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

2. Wibrujące gadżety dla mężczyzn

Żeby mężczyźni nie czuli się poszkodowani, producenci erotycznych zabawek wibrujących pomyśleli również o nich. Tutaj wybór jest trochę mniejszy, ale również panowie mogą znaleźć coś dla siebie. Przykładem niech będzie nakładka/pierścień wibrujący na penisa. Stymuluje i przedłuża wzwód i gwarantuje doznania dla obojga parterów. Dla wymagających mężczyzn, którzy lubią odkrywać nowe, nieznane lądy, producenci oferują również wibratory analne.

3. Kulki, kuleczki, sznurki

Kulki gejszy, kulki orgazmowe, kulki analne. Gadżety przeznaczone głównie dla kobiet, te pierwsze poza doznaniami oferują również aspekty prozdrowotne. Regularne ćwiczenia mięśni Kegla, za pomocą gulek gejszy, gwarantują większą sprawność seksualną, lepsze doznania oraz chronią przed nietrzymaniem moczu, oraz wypadaniem macicy w dojrzałym wieku.

4. Zabawki dla (nie) grzecznych

Jeżeli w związku zaczyna pojawiać się nuda, a partnerzy zgodnie wyrażają chęć na spróbowanie czegoś nowego, wówczas warto zaopatrzyć się w kilka gadżetów BDSM. Para skórzanych kajdanek, przepaska na oczy, mały pejcz, czy długa i mocna linijka powinny wystarczyć. Na początek. Zabawa w uległość i dominację dostarcza wielu emocji, co przekłada się na większe doznania i większą satysfakcję ze zbliżenia.

5. Bielizna erotyczna dla obojga

Seksowna bielizna erotyczna to podstawa, nie chodzi tu o zwykłe stringi czy seksowny biustonosz, bo to prawdopodobnie każda kobieta ma w swojej garderobie. Chodzi o bieliznę na specjalną okazję, seksowny gorset, majteczki z dziurką, a może seksowne przebranie pokojówki czy policjanta, taki strój spowoduje, że w sypialni zapłonie pożądanie i spotkanie z pokojówką, na sprzątaniu na pewno się nie zakończy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na erotic-med.pl

Dodaj komentarz