Akazoo – nowy sposób na słuchanie muzyki

犀利士
76400.jpg”>140750580739376400Muzyka to coś, bez czego wielu z nas po prostu nie potrafi żyć. Słuchamy jej wszędzie, gdzie tylko się da i wciąż szukamy nowych rozwiązań by robić to wygodniej. W dobie cyfryzacji, kiedy kasety zostały już dawno zapomniane, a i płyty powoli przechodzą do lamusa, oprócz odpowiedniego odtwarzacza czy komfortowych słuchawek warto więc poszukać ciekawej aplikacji umożliwiającej słuchanie muzyki tak jak lubisz.

Słuchanie ulubionych utworów w domu nie przysparza żadnych problemów. Oprócz oczywistych odtwarzaczy takich jak radio czy telewizja, każdy posiadacz komputera z łączem internetowym ma możliwość korzystania również z nieograniczonych zasobów takich portali jak YouTube, Vimeo czy niezwykle szybko rozwijający się SoundCloud. Znaleźć tutaj można miliony przeróżnych utworów, odkryć nowych wykonawców, a nawet wesprzeć dopiero zaczynających swoją karierę zdolnych muzyków. Sprawa jednak nieco komplikuje się, kiedy wielbiciel muzyki musi wyjść z domu. By umilić sobie drogę do pracy czy szkoły wiele osób inwestuje w różnego rodzaju odtwarzacze MP3 lub iPody. Wiąże się to jednak z dodatkowym sprzętem, który należy nosić ze sobą oraz pamiętaniem, by naładować go przed wyjściem. Zazwyczaj bowiem urządzenia tego typu wyładowują się w najmniej odpowiednim momencie, kiedy nie mamy ochoty na mimowolne uczestniczenie w rozmowie nieznanych nam osób w tramwaju czy w połowie ukochanego utworu. Część osób woli więc zgrać swoje playlisty na telefon i słuchać muzyki z urządzenia, które i tak zawsze ma ze sobą. Ten sposób jednak również posiada wady. Nie odsłuchasz bowiem nic innego, oprócz piosenek, które znajdują się na Twojej playliście.

Czy Akazoo zrewolucjonizuje rynek?

Z pomocą przychodzą więc programiści prześcigający się w tworzeniu nowych aplikacji, które ułatwiają najprostsze czynności każdemu posiadaczowi smartphone’a. Jedną z nich jest Akazoo, którą z pewnością pokochają wszyscy melomani. Dzięki niej słuchanie muzyki jest proste i możliwe gdziekolwiek jesteś. W jej bibliotece dostępnych jest ponad 2 miliony przeróżnych utworów, które odtwarzać można dosłownie wszędzie, a dodatkowy sprzęt nie jest do niczego potrzebny – wszystko bowiem odbywa się w Twoim telefonie. Ułatw sobie życie i znajdź aplikację odpowiednią dla siebie, by słuchać muzyki dokładnie tak jak lubisz i gdziekolwiek jesteś.

Dodaj komentarz