Telefon online dla twoich potrzeb

Mogłoby się wydawać, że telefony komórkowe wyparły już na stałe telefony stacjonarne, przynajmniej jeżeli chodzi o rynek użytkowników indywidualnych. Okazuje się jednak, że funkcjonuje sieć, która sprawia, że telefony stacjonarne są nie tylko bardziej opłacalne, ale przede wszystkim o wiele bardziej funkcjonalne, niż były kiedykolwiek. Ta sieć, to VoIP – telefonia internetowa.

            Inaczej, lepiej, taniej

            VoIP to telefonia, w której zamiast tradycyjnego sygnału analogowego lub ISDN używa się łącz sieci IP. W ten sposób połączenia stają się tańsze w użyciu – rozmowy międzynarodowe mogą kosztować już od 5 groszy. Dodatkowo, dzięki stale rozwijającej się technologii internetowej, osiągana obecnie jakość połączeń VoIP jest nieporównywalna z tą znaną z tradycyjnej telefonii.

            Nowoczesny telefon online

            Internet sprawia, że telefon VoIP stacjonarny jest jedynie z nazwy. Każdy użytkownik ma dostęp do swojego numeru nie tylko przez nowego rodzaju aparaty odbierające sygnał VoIP, lecz również dzięki starym telefonom, do których podłączona została bramka IP – adapter telefonii internetowej. Dodatkowym rozwiązaniem, które z pewnością docenią młodzi ludzie lub użytkownicy przebywający nieustannie w podróży, numer VoIP dostępny jest również z poziomu komputera lub aplikacji mobilnej zainstalowanej na dowolnym urządzeniu przenośnym. To gdzie jesteś nie ogranicza Cię więc jeżeli chodzi o korzystanie z twojego telefonu stacjonarnego.

            Oferta dla każdego

            Działający na polskim rynku od 8 lat jeden z najważniejszych operatorów sieci VoIP, marka FCN, ma w swojej ofercie propozycje zarówno dla mikro, jak i małych firm. Te pierwsze cieszyć się mogą rozliczeniami prepaid, które pozwolą im na korzystanie z telefonu w takim zakresie, w jakim sami uznają za stosowne, bez żadnych zobowiązań. Większe firmy mogą skorzystać natomiast z dwóch pakietów abonamentowych FCN 300 i FCN 700, różniących się od siebie liczbą minut lub z Wirtualnej Centrali – działającej w chmurze centrali telefonicznej dostępnej w rozliczeniu abonamentowym. By skorzystać z oferty FCN wystarczy jedynie założyć konto na ich stronie.

            Więcej informacji: www.fcn.pl.

Dodaj komentarz