Zostań Panem Kanapką, czyli catering dla firm

sandwiches-180982_1280W Polsce z każdym rokiem powstaje coraz więcej biurowców, w których swoje powierzchnie wynajmuje coraz więcej firm. Pracownicy tych firm bardzo często pracują od przysłowiowego zmierzchu do świtu. Dzisiaj wynajem swojego biura stał się zdecydowanie bardziej przystępny dla niedużych firm aniżeli jeszcze kilka lat temu. Stąd też coraz więcej firm ma swoje biura w wielkich gmachach, biurowcach czy centrach usług. Za tym idzie zapotrzebowanie na pewien konkretny produkt, którego pracownicy tych biurowców bardzo często nie dają rady albo nie zdążają sobie rano przygotować. I stąd też pojawiła się nisza, którą może warto wykorzystać i wszędzie tam, gdzie jest dużo biur i biurowców zaoferować właśnie ten wspaniały produkt.

Nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności, bo zresztą tytuł artykułu od razu zdradził o co w nich będzie chodziło. Tym produktem są oczywiście kanapki śniadaniowe. Dokładnie tak, taki pomysł na poranny catering i dostawę świeżych kanapek do biurowców przyjął się doskonale w kilku polskich miastach. A wszędzie tam, gdzie są biura i pracownicy, tam znajdą się chętni na kupno pysznych i świeżych kanapek. Tylko bardzo ważne, żeby one były rzeczywiście pyszne i świeże. Doskonałym pomysłem na nową firmę, na Wasz nowy biznes, może być właśnie to, żeby zostać biurowym „Panem Kanapką”. Tylko czy jesteście w stanie podjąć to niesamowite wyzwanie?

W miastach, w których do biurowców dostarczane są świeże kanapki, pomysł ten zachwalają wszyscy. Oczywiście, ten pomysł jest sprawdzony od wielu lat i próby podbicia rynku już miewały miejsce w każdym większym mieście. Ale dzisiaj rynek jest naprawdę sprzyjający ku temu, żeby właśnie teraz pracownikom biur i biurowców zaoferować świeżutkie i pachnące kanapki. Dzisiaj pracownicy boją się o swoją posadę, dlatego pracują niemalże bez wytchnienia. Każdy pracownik ma na uwadze o wiele bardziej to, żeby nie zaspać do pracy aniżeli to, żeby rano zrobić sobie do pracy odpowiednie śniadanie. Zresztą, mało który pracownik może sobie pozwolić na to, żeby rano zrobić sobie do pracy świeżutkie kanapki.

Dlatego właśnie w wielu miastach potrzebny jest „Król Kanapek”, tylko on sam jeszcze o tym nie wie. Kto przyjmie na siebie tą rolę ten obłowi się w ogromne zyski. Można zaryzykować stwierdzeniem, że miliony prawdziwe czekają na tego, kto będzie w stanie w jakimś mieście tak wszystko zorganizować, ażeby pracownicy największych biurowców mogli zaspokajać swój nieposkromiony apetyt każdego poranka.

Teraz, na koniec tego artykułu, trzeba by jednak uwzględnić na poważnie wszelkie aspekty tego biznesu. Przede wszystkim te kilkaset kanapek, które trzeba będzie przygotować musi być naprawdę świeże. Oznacza to, że wszystkie muszą powstawać rano, tuż przed rozpoczęciem pracy w najważniejszych biurowcach w mieście. Zatem do pracy, na kilka godzin dziennie, potrzebne będzie co najmniej kila osób, a co za tym idzie kilkanaście rąk do pracy. Tylko i wyłącznie doskonałe zorganizowanie pracy umożliwi organizatorowi zgarnięcie wszelkich możliwych zysków z tego nowoczesnego i nowego biznesu. Do odważnych świat należy a świat biznesu czeka na swojego „Pana Kanapkę”.

Dodaj komentarz